Lekarz bez kolejek

O mnie

Nazywam się Marcin Kubisa i od lat zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych. Swoją praktykę lekarską prowadziłem w kraju a także za granicą (Wielka Brytania, Irlandia).  

Studia Medyczne ukończyłem w roku 1997. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpocząłem specjalizację z medycyny rodzinnej którą ukończyłem w roku 2004. Był to czas kiedy nasz kraj wstąpił do Unii Europejskiej, a przed lekarzami z Polski otworzyły się możliwości weryfikacji swoich umiejętności na europejskim rynku pracy.
W październiku 2004 rozpocząłem pracę w praktyce lekarza rodzinnego w małej miejscowości w Irlandii, gdzie nierzadko byłem jedynym lekarzem w promieniu wielu kilometrów. Podjęcie pracy poza ojczystym krajem było dużą szansą, ale i ogromnym wyzwaniem.
Latem 2005 otrzymałem propozycję pracy w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowałem przez kolejne 5 lat. W tym okresie odbyłem wiele specjalistycznych szkoleń, nauczyłem się też biegle języka angielskiego, który wykorzystuję w swojej pracy do dziś, mogąc swobodnie korzystać z doskonałej anglojęzycznej literatury medycznej.
W 2010 roku z przyczyn osobistych zdecydowałem się na powrót do Polski, gdzie w ostatnich latach pracowałem w kilku podwarszawskich przychodniach.
W roku 2015 ukończyłem kurs ultrasonografii organizowany przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.
W roku 2018 uzyskałem Certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Tym samym mogę kwalifikować do uprawiania sportu dzieci i młodzież do lat 23.

Jedną w moich wielu pasji jest sport. Biegam, jeżdżę na rowerze, jeżdżę od dziecka na nartach, uprawiam jeździectwo. We wrześniu 2013 ukończyłem maraton co uważam za jeden z większych życiowych sukcesów.
Wierzę że aktywność fizyczna adekwatna do stanu zdrowia pacjenta może doskonale wspierać farmakoterapię. Zawsze wspieram swoich pacjentów w ich działaniach zmierzających do zmiany stylu życia na zdrowszy.

Podane godziny pracy gabinetu są orientacyjne.

Przed przybyciem bardzo proszę o telefon.

+48 696 670 857